Urológia

Prinášame špičkové riešenia pre urologické, urogynekologické ochorenia, ženské a mužské zdravie.

Kontakt

uro@intermedical.sk

Zodpovedné osoby:

Martin Juráš, PhD. MBA
Divisional Business Director
Michal Laššák
Sales representative
Mgr. Andrea Šoóšová, MBA
Sales representative

Vizualizačné pomôcky
- LithoVue

Prvé jednorazové zariadenie na vizualizáciu priestoru obličky pri odstraňovaní močových kameňov. Zariadenie – ureteroskop má pracovný kanál, čím je prístup do obličky pracovnými nástrojmi bezpečnejší a jednoduchší bez použitia rezu.

Lasery

Moderná chirurgia sa v súčasnosti nezaobíde bez laserového generátora. Vďaka laserovému lúču, dokáže chirurg rezať mäkké tkanivá bez použitia skalpela a rozbíjať močové kamene bez ohľadu na lokalizáciu. Lasery sú použiteľné aj v onkológii pri reze nádorov, či už mechúra alebo prostaty. Moderné lasery sa v súčasnosti využívajú aj na čiastočné alebo úplné odstránenie prostaty. Laserová energia je k miestu výkonu dovedená špeciálnym skleným vláknom a následne emitovaná do tkaniva.

Zariadenia na odstránenie močových kameňov

Pomôcky na odstránenie močových kameňov, vodiace drôty, stenty, dilatačné balóny a ochranné púzdra

Na kompletné odstránenie močového kameňa z rôznych častí močových ciest je nevyhnutné množstvo  zariadení, ktoré to umožňujú. Ide v prvom rade o vodiče, ktoré zabezpečia doručenie zdravotného materiálu na presné miesto nálezu, košíky a klieštiky, ktoré dokážu vytiahnuť zvyšky kameňov po ich rozbití. Dilatátory a ochranné puzdra pre zabezpečenie jednoduchšieho prístupu ku anatomickým štruktúram a zabezpečenie vyššej bezpečnosti pacienta. Stenty sú po podobnom type zákroku nevyhnutné a zavádzajú sa na dni až týždne podľa stavu pacienta. Všetok zdravotný materiál je vyrobený z najmodernejších materiálov, ktoré zabezpečujú bezpečnosť, účinnosť a spoľahlivosť.

Liečba BPH - Rezum

Rezum je inovatívna metóda liečby benígnej hyperplázie prostaty vodnou parou. Výkon je realizovaný v lokálnej anestézii v ambulantných podmienkach. Je vhodná pre všetkých mužov s LUTS – BPH, ktorí spĺňajú ostatné indikačné podmienky, ako je napr. veľkosť prostaty medzi 30 a 100 mg.

Ženské zdravie

Potreba čiastočnej alebo úplnej rekonštrukcie panvového dna u žien často súvisí s vekom a počtom pôrodov. Okrem iných prejavov tohto ochorenia je často viditeľná aj inkontinencia. Táto skupina produktov zabezpečuje u pacientky minimalizáciu až vymiznutie inkontinencie po krátkom operačnom zákroku. V tele pacientky je zanechaný implantát – páska, ktorá udrží anatomické štruktúry na pozíciách, ktoré sú pre správne fungovanie nevyhnutné.

Katalóg produktov

Urology and Pelvic Health

Detailné informácie o produktoch v portfóliu zobrazíte kliknutím na katalóg.

Pre informácie o dostupnosti produktov, zaslaniu cenovej ponuky, prípadne objednávky, kontaktujte našich obchodných zástupcov.